Hakkımızda

Köklü bir geçmişi olan BY GENÇ GROUP 2007 yılından itibaren, Gebze ve Kocaeli bölgesi başta olmak üzere, tüm Türkiye'de ve Yurtdışı projelerinde hizmet vermektedir. 
 

Öncelikle hedefleri müşteri memnuniyeti olan BY GENÇ GROUP, bünyesinde yer alan Reklam & Tanım Ajansı, İnşaat ve Barter alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. 
 

Güçlü sermaye yapısı ve kurumsal kimliğinin yanı sıra işini sahiplenen, sorunları çözme konusunda yaratıcılığını kullanan, akılcı çözümler üreten deneyimli kadrosu ile BY GENÇ GROUP, bünyesinde sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. 
 

Her yıl başarısını katlayarak arttıran BY GENÇ GROUP, ülkemizin önde gelen büyük holdingleri ile birçok ortak projelerde yer almış; hizmet politikası ile yer almış olduğu işlerden her zaman olumlu referanslar kazanmıştır. 
 

Bu nedenle bugün olduğu gibi, yarın da referansımız hep sizler olacaksınız. 

 

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

 

Resim
X